Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 

Hakkımızda

         Aksis Bilişim Teknolojileri Bilgi İşlem ve İletişim  Ltd. Şti. Sektörde 14 yıllık hizmetinden elde ettiği bilgi ve tecrübesini müşterilerine sunmakta.

       Microsoft Lisansla ve Sunucu teknik destek ve danişmanlık hizmetleri sunmaktadır. İşletmenizin tüm bilişim ihtiyacına satış, destek, kurulum ve kurulum sonrası teknik servis hizmetleri vermektedir.


Bilgisayar sisteminizde,

       Network tarafında Merkez şube arası VPN network, Firewall, Wireless Misafir ve Local network erişim, 5651 Yasal log tutma, Yönetilebilir network Vlan yapılandırma, Vs.

       Microsoft Server sistemleri kurulum ve yönetim, MS Standart Server, Exchange server, Sql Server, File Server Vs. Yazılım, desteği vermektedir. Microsoft Bulut servislerinde satış ve destek hizmeteri ve danışmalık verilmektedir. Office 365, Exchange Online, Azure, Lync, SharePoint Vs.

       Bilgisayar ve bilgisayar birimleri ve tüm çevre birimlerinin satış ve desteğini sunmaktayız. Proje çalışmaları yapınız için gerekli tüm sistem bilgileri ve gerekli donanım bilgisi ile teklif sunulmaktadır.


           

                   

.