Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 

ZYXEL ZYWALL USG FLEX 500 DEVICE ONLY

ZYXEL ZYWALL USG FLEX 500 DEVICE ONLY
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: 2 - 3 gün içinde
Ürün Kodu: Flex500
Oy Ortalaması: Oylanmadı

ZYXEL ZYWALL USG FLEX 500 DEVICE ONLY

 

Karşınızda yeni USG FLEX Serisi

İşinizin küçük veya orta ölçekli olup olmadığına, çalışanların şirkette veya evden çalışıp çalışmadığına bakmaksızın iş ofis ağı çalışanlara bağlantının yanı sıra güvenlik de sunmalıdır. Size en yeni USG FLEX Serisini sunuyoruz: 1,25 kata kadar daha fazla güvenlik duvarı performans iyileştirmesi ve 5 kat daha fazla UTM performans kazancı kapasitesine sahip yeni tasarlanmış bir platform.

USG FLEX Serisi uzaktan veya evden çalışanlara güvenli ağ erişimi sağlamak için ideal bir çözüm olan IPSec, SSL ve L2TP tabanlı VPN’leri (Sanal Özel Ağ) desteklemektedir. Sıfır konfigürasyon içeren uzaktan erişim, çalışanların BT desteği olmadan ofis VPN bağlantılarını kurmalarını daha kolay hale getirerek karmaşık kurulum zorluklarını ortadan kaldırır.

Daha Yüksek Oranda Tehdit Algılaması

USG FLEX Serisi, bulut sorgusu ekspres modu ile gelişmiş Zararlı Yazılım Korumasını destekler. Daha yüksek oranlı algılamaya sahip bulut sorgusu, dosya etiketini saniyeler içinde doğrular.

Güvenlik

Zyxel tek kutuda en iyi güvenliği sunabilmek için endüstriye yön veren güvenlik uzmanlarıyla birlikte hareket ediyor. Zararlı yazılım kapsamını artırmak için birden çok kaynaklı veri tabanı kullanıyoruz. Bu yöntemimiz sayesinde tehdit algılamasının doğruluğunu artırıyor.

Çok katmanlı koruma

USG FLEX, pek çok türden tehdide karşı çok katmanlı koruma ile tasarlanmıştır. Harici korumaya örnek olarak USG FLEX’in URL Tehdit Filtresi, Zararlı Yazılım Koruması ve İzinsiz Giriş/Erişim Önlemesi verilebilir. Dahili koruma özellikleri arasında kullanıcıların uygunsuz uygulama kullanımını veya web erişimini kısıtlayan Uygulama Zekası ve Web Filtreleme yer alır.

Performans Artışı

Yeni tasarlanmış platform güvenlik duvarı performansında %125 oranına kadar iyileştirme kapasitesine sahiptir. USG FLEX güç kullanımını en aza indirerek UTM güvenlik duvarı performansını maksimuma çıkarır. Bulut sorgusu ekspres modu ile fazladan %500 UTM performansı sonuçları alındığı gözlemlenmiştir.

Uzaktan güvenli bir şekilde çalışmak çocuk oyuncağı

Giderek artan uzaktan çalışma eğilimiyle USG FLEX, yaygın işletim sistemlerinin çoğunda esnek ve güvenli ağ seçenekleri sağlayabilmek için IPSec, SSL ve L2TP tabanlı VPN’ler (Sanal Özel Ağ) sunuyor.

Esnek üyelik

Kullanıcılar mevcut olan ve süresi dolmamış USG lisanslarını yeni USG FLEX donanımına taşıyabilecekler. Sıfırdan lisans satın almalarına gerek yoktur. Kullanıcılar aynı zamanda Web Filtreleme, Zararlı Yazılım Koruması ve çok daha fazlası için ihtiyaç duyulan yerlerde tek lisans konfigürasyonlarını seçebilir.

Kullanıcı dostu analiz raporu

USG FLEX Serisinin arayüzü, kullanıcı dostu trafik özeti ve tehdit istatistiği görselleri sunar. SecuReporter (lisans paketine dahil) ile kullanılan bu hizmet tehditlere dair özel aylık raporları, bant genişliği kullanımını ve kullanıcıların ziyaret ettiği siteleri her ay özetleyip bildirir.

Kapsamlı bağlantı

Zyxel USG FLEX Serisi ağınızı korumakla kalmayıp erişim noktası misafir  ağ erişimi gibi ağırlama özellikleri de sunmaktadır ve WiFi ağlarının hızlı konfigürasyonu ve kullanımı için erişim noktası denetleyicisi işlevi görebilir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

ZYXEL ZYWALL USG FLEX 500 DEVICE ONLY
Büyütmek için resime tıklayın
ZYXEL ZYWALL USG FLEX 500 DEVICE ONLY
Büyütmek için resime tıklayın
ZYXEL ZYWALL USG FLEX 500 DEVICE ONLY
Büyütmek için resime tıklayın